Publications Office of the EU
ir-Rumanija-București: Servizzi tat-taħriġ professjonali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-București: Servizzi tat-taħriġ professjonali

  • Ippubblikat
    24/02/2018
  • Skadenza
    11/04/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    20/04/2018
  • Aġġudikat
    17/05/2018
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
R.A. Romatsa — Administraţia Română a Serviciilor de Trafic Aerian
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO321 Bucureşti
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
80530000 Servizzi tat-taħriġ professjonali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,012,985.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,012,016.56 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Conform specificatiilor din caietul de sarcini.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor este de 15 zile.
Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare cu 10 zile inainte de data limita de deschidere a ofertelor.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not specified
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/04/2018 18:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
3,012,985.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
3,012,016.56 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Pan Am International Flight Academy
Indirizz postali: 5000 Northwest 36th Street
Belt: Miami
Kodiċi postali: 33266
Pajjiż: USA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.