Publications Office of the EU
Appoġġ speċjalizzat u assistenza teknika kollha’ Muniċipalità tal-Korp Intermedju ta’ Reggio Calabria għal l’ implimentazzjoni ta’ PN Metro Plus u Città Medji tan-Nofsinhar 2021-2027 - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Appoġġ speċjalizzat u assistenza teknika kollha’ Muniċipalità tal-Korp Intermedju ta’ Reggio Calabria għal l’ implimentazzjoni ta’ PN Metro Plus u Città Medji tan-Nofsinhar 2021-2027

  • Aġġudikat
    12/01/2026
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
COMUNE DI REGGIO CALABRIA
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ITF65 Reggio Calabria
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79411000 Servizzi ta' konsulenza ta' amministrazzjoni ġenerali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
522,640.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
d1c21387-67ee-4e07-879c-d97e456b5eef@1569-G-132
Deskrizzjoni

Appoġġ speċjalizzat u assistenza teknika lill-Muniċipalità tal-Korp Intermedju ta’ Reggio Calabria għall-implimentazzjoni tal-NAP Metro Plus u Città medi Sud 2021-2027 NAP Metro PLUS 21/27 RC8.1.A

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Mhux disponibbli
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Offerta tecnica
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 80
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Offerta economica
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 20
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
522,640.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Intellera Consulting SpA
Indirizz postali:
Belt: Milano
Kodiċi postali: 20124
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.