Publications Office of the EU
LT-Vilnius: Servizzi ta' konsulenza dwar il-programmizzar tas-software - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LT-Vilnius: Servizzi ta' konsulenza dwar il-programmizzar tas-software

  • Ippubblikat
    19/09/2012
  • Skadenza
    07/11/2012
  • Aġġudikat
    15/01/2013
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72200000 Servizzi ta' konsulenza dwar il-programmizzar tas-software
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,256,198.35 LTL
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,095,968.69 LTL
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Projekto "Žemės ūkio ministerijos reguliavimo sričiai priskirtų institucijų ir įstaigų žemės ūkio subjektams teikiamų paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę" informacinės sistemos sistemos sukūrimo ir įdiegimo paslaugų pirkimas

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
4,256,198.35 LTL
Valur kuntrattwali finali
5,095,968.69 LTL
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: "Tieto Lietuva", UAB
Indirizz postali: Žirmūnų g. 139A
Belt: Vilnius
Kodiċi postali: 09120
Pajjiż: LTU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.