Publications Office of the EU
il-Polonja-Krakovja: Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Krakovja: Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn

  • Ippubblikat
    07/12/2020
  • Skadenza
    18/12/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    18/12/2020
  • Aġġudikat
    09/03/2021
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL218 Nowosądecki
Post tax-xerrej
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
537,180.00 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
4
Numru ta’ referenza tal-offerta
PSGKR.ZZSP.901.40.20
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy sieci s/c w msc. Lipinki w podziale na 4 etapy: III, IV, VI, VIA” (4 zadania) - zamówienie sektorowe, zgodnie z Warunkami Technicznymi, wydanymi przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o., OZG w Krakowie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznikach nr 1a, 1b, 1c, 1d do Umów.
Warunki wykonania zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego określają wzory Umów, które stanowią Zał. nr 5a, 5b, 5c, 5d do SIWZ.
Powody zastosowania procedury przyspieszonej: Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia w związku z koniecznością terminowego wykonania planów inwestycyjnych Zamawiającego oraz priorytetowy charakter przedmiotu zamówienia jako elementu rządowego programu ograniczenia niskiej emisji mającej na celu zwiększenie dostępności energii gazowej jako alternatywy dla ogrzewania węglowego.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Krakowie
Indirizz postali: Gazowa 16
Belt: Kraków
Kodiċi NUTS: PL213
Kodiċi postali: 31-060
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Barbara Godyń, Jolanta Sieńko
Indirizz prinċipali: www.psgaz.pl
Elettronika permezz ta’:
www.zamowienia.psgaz.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/12/2020 09:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.