-
Ippubblikat27/06/2018
-
Skadenza30/08/2018
-
Ftuħ tal-offerti31/08/2018
-
Aġġudikat18/01/2019
-
Illum02/09/2026
Utilitajiet
il-Bulgarija-Sofija: Arloġġi ta' l-elettriku
Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.
Isem uffiċjali: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 130277958
Indirizz postali: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
Belt: София
Kodiċi NUTS: BG411
Kodiċi postali: 1784
Pajjiż: BGR
Persuna ta' kuntatt: Светлана Илиева
Indirizz prinċipali: www.cez-rp.bg
Indirizz postali: ул. Г. Бенковски № 50-9
Belt: Хасково
Kodiċi postali: 6300
Pajjiż: BGR
Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.