Publications Office of the EU
Il-Greċja-Ateni: Apparati tat-tomografija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Il-Greċja-Ateni: Apparati tat-tomografija

  • Ippubblikat
    12/11/2011
  • Skadenza
    09/01/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    10/01/2012
  • Aġġudikat
    20/12/2013
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
1η Υ.ΠΕ. Αττικής ΓΝΝΘΑ "Η Σωτηρία"
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33115000 Apparati tat-tomografija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
528,455.28 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
649,440.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
31228/09-11-2011
Deskrizzjoni

Προμήθεια 1 συστήματος αξονικής τομογραφίας 64 τόμων (τύπος Ι)

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not specified
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
10/01/2012 11:00
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
528,455.28 EUR
Valur kuntrattwali finali
649,440.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ΦΙΛΙΠΣ Ελλάς ΑΕΒΕ
Indirizz postali: Τζαβέλλα 1-3
Belt: Αθήνα, Χαλάνδρι
Kodiċi postali: 152 31
Pajjiż: GRC
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.