Publications Office of the EU
PL-Strzelce Opolskie: Servizzi ta' l-għoti ta' kreditu - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Strzelce Opolskie: Servizzi ta' l-għoti ta' kreditu

  • Ippubblikat
    27/07/2011
  • Skadenza
    01/09/2011
  • Ftuħ tal-offerti
    01/09/2011
  • Aġġudikat
    28/09/2011
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL524 Opolski
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66113000 Servizzi ta' l-għoti ta' kreditu
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,472,208.33 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,702,966.77 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZP.271.1.11.2011
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest udzielenie Gminie Strzelce Opolskie kredytu długoterminowego, przeznaczonego na częściowe sfinansowanie zadań inwestycyjnych i remontowych realizowanych lub planowanych do realizacji przez Gminę Strzelce Opolskie.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/09/2011 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
2,472,208.33 PLN
Valur kuntrattwali finali
2,702,966.77 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: BRE BANK SA Oddział Korporacyjny Opole
Indirizz postali: ul. Książąt Opolskich 29
Belt: Opole
Kodiċi postali: 45-005
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.