Publications Office of the EU
E-Bilbao: Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

E-Bilbao: Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali

  • Ippubblikat
    25/09/2012
  • Skadenza
    09/11/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    20/11/2012
  • Aġġudikat
    18/12/2012
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Osakidetza, Comarca Bilbao
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90000000 Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
70,801.92 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
890,684.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
7
Numru ta’ referenza tal-offerta
G/207/20/1/1152/O421/0000/092012
Deskrizzjoni

Servicio de limpieza de los centros de salud de Deusto, Rekalde, Arangoiti, San Adrian, La Merced, Bolueta y Saralegi.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/11/2012 10:00
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Kodiċi CPV

90000000 - Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali

90900000 - Servizzi ta' tindif u iġene

90910000 - Servizzi tat-tindif

Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.