Publications Office of the EU
l-Italja-Brindisi: Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

l-Italja-Brindisi: Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali

  • Ippubblikat
    22/07/2019
  • Skadenza
    21/08/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    22/08/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Azienda Sanitaria Locale Brindisi
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITF44 Brindisi
Post tax-xerrej
NUTS code: ITF44 Brindisi
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33000000 Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
816,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Questa Amministrazione ha deliberato, con provvedimento n.1223 del 12.7.2019, di affidare la fornitura e l’installazione «chiavi in mano» di pensili per terapia intensiva per l’U.O.C. di Anestesia e Rianimazione del P.O. Perrino di Brindisi.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Azienda Sanitaria Locale Brindisi
Indirizz postali: Piazza Di Summa — Ex Ospedale Di Summa
Belt: Brindisi
Kodiċi NUTS: ITF44
Kodiċi postali: 72100
Pajjiż: ITA
Indirizz prinċipali: http://www.sanita.puglia.it/web/asl-brindisi/
Elettronika permezz ta’:
http://www.empulia.it/tno-a/empulia/SitePages/Home.aspx
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/08/2019 10:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
816,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.