Publications Office of the EU
Franza-Mâcon: Xogħol tal-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Mâcon: Xogħol tal-kostruzzjoni

  • Ippubblikat
    06/05/2017
  • Skadenza
    09/06/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    20/06/2017
  • Aġġudikat
    29/11/2017
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
OPAC Saône et Loire — Pffice public de l'habitat
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRC13 Saône-et-Loire
Post tax-xerrej
NUTS code: FRC13 Saône-et-Loire
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
642,573.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,245,507.26 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
9
Numru ta’ referenza tal-offerta
17S0026
Deskrizzjoni

La consultation concerne la réhabilitation de 428 logements (15 bâtiments).
Sur le volet énergétique, ces bâtiments sont classés en étiquette c et d, leur performance énergétique est correcte. Néanmoins, l'ensemble des logements verraient leur performance énergétique améliorée du fait du remplacement des équipements de chauffage et de l'isolation des toitures terrasses.
Par ailleurs, le projet consiste à intervenir sur les extérieurs et les communs des immeubles afin de conforter l'activité de ce quartier.
Enfin, des travaux dans les logements sont prévus, notamment la rénovation des installations électriques, des équipements sanitaires et embellissement des pièces.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: OPAC Saône-et-Loire — office public de l'habitat
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 77859650200030
Indirizz postali: 800 avenue Mal De Lattre de Tassigny TSA 90001
Belt: Mâcon
Kodiċi NUTS: FR263
Kodiċi postali: 71009
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: Service contrats marchés
Indirizz prinċipali: http://www.opacsaoneetloire.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/06/2017 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.