Publications Office of the EU
id-Danimarka-Frederiksberg: Servizzi bankarji u ta' investiment - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

id-Danimarka-Frederiksberg: Servizzi bankarji u ta' investiment

  • Ippubblikat
    24/08/2017
  • Skadenza
    25/09/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    25/09/2017
  • Aġġudikat
    01/05/2018
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Ministry of Taxation
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DK011 Byen København
Post tax-xerrej
NUTS code: DK011 Byen København
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66100000 Servizzi bankarji u ta' investiment
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
9,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,900,000.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
2017-2466
Deskrizzjoni

Lønmodtagernes Dyrtidsfond (“LD”) conducted an open procedure regarding Fund Management Services and Depository Services as announced in Contract Notice 2017/S 161-332360. Unfortunately, LD had to cancel this tender procedure, cf. Contract Notice 2017/S 193-396530, as all received tenders were considered non-compliant and “irregular. LD continued the procedure as a negotiated procedure cf. Section 61, 1) nº 2 of the Public Procurement Act and the negotiations have been conducted based on the same tender material. Thus, the object of the tender was to contract with a Fund Manager and a Depositary Bank (Global Custodian) regarding the fund management services and depositary services, respectively, of KLD’s assets. Nykredit Porteføljeadministration A/S and J.P. Morgan Europe, Copenhagen Branch, filial af J.P. Morgan Europe Limited, Storbritannien, has been awarded the contracts, and the contracts have been signed after the expiry of a 10 day standstill period.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Lønmodtagernes Dyrtidsfond
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 61552812
Indirizz postali: Dirch Passers Allé 27, 2. sal
Belt: Frederiksberg
Kodiċi NUTS: DK011
Kodiċi postali: 2000
Pajjiż: DNK
Persuna ta' kuntatt: Michael Steen
Indirizz prinċipali: http://www.ld.dk
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
25/09/2017 13:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.