Publications Office of the EU
il-Finlandja-Ħelsinki: Servizzi relatati mas-software - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Finlandja-Ħelsinki: Servizzi relatati mas-software

  • Aġġudikat
    16/01/2023
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Business Finland Oy
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FI Suomi/Finland
Post tax-xerrej
NUTS code: FI1B Helsinki-Uusimaa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72260000 Servizzi relatati mas-software
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
220,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
479/27/2022
Deskrizzjoni

The object of the procurement is Visa Destination Insights reporting service tool (hereinafter also ‘the Destination Insights Tool’) that compiles aggregated and depersonalized Visa cardholder transaction data for selected market segments of international travelers, to help generate insights on inbound tourist trends.
The value of the Destination Insights Tool for the contract term of two (2) years (2023-2024) is maximum 180 000 Euros (VAT 0 %). Business Finland reserves an option to procure additional expert services related to data analysis and reports from the Service Provider with maximum value of 40 000 (VAT 0 %) Euros.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Not specified
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
220,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Visa Europe Limited
Indirizz postali: 1 Sheldon Square
Belt: London
Kodiċi postali: W2 6TT
Pajjiż: GBR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.