Publications Office of the EU
Xiri ta' tagħmir awdjoviżiv u tal-palk għall-Metropole Aix-Marseille Provence - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Xiri ta' tagħmir awdjoviżiv u tal-palk għall-Metropole Aix-Marseille Provence

  • Ippubblikat
    12/03/2026
  • Skadenza
    13/04/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    14/04/2026
  • Illum
    31/08/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Métropole Aix Marseille Provence
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
32000000 Tagħmir tar-radju, tat-televiżjoni, tal-komunikazzjoni, tat-telekomunikazzjoni u tagħmir relatat
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
128,747.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
75260074
Deskrizzjoni

Xiri ta' tagħmir awdjoviżiv u tal-palk għall-Metropole Aix Marseille Provence

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://marchespublics.ampmetropole.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=510334&orgAcronyme=t5y
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://marchespublics.ampmetropole.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=510334&orgAcronyme=t5y
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/04/2026 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Le critère prix sera calculé en prenant en compte le montant global des prix en TTC. Le critère prix sera apprécié au regard du détail quantitatif estimatif et du bordereau des prix unitaires.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 70
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Valeur environnementale : Sous-critère 1 : Efficience des actions mises en œuvre pour réduire l’impact sur l’environnement dans le cadre des livraisons pour l’exécution du marché 60 % Sous-critère 2 : Efficience des actions mises en œuvre pour réduire l’impact sur l’environnement dans le cadre de la gestion des emballages pour l’exécution du marché 40 %
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Délai Le critère délai sera apprécié au regard du délai proposé par le candidat dans son acte d'engagement.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 20
Valur stmat
128,747.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.