Publications Office of the EU
CUC p/c A.P.S.P. ALESSANDRO CHIERICHETTI: Il-proċedura miftuħa telematika tar-responsabbiltà tal-Komunità għall-fedeltà tal-ġestjoni integrata tas-servizzi ta' l-istruttura tar-riżorsi naturali għall-elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

CUC p/c A.P.S.P. ALESSANDRO CHIERICHETTI: Il-proċedura miftuħa telematika tar-responsabbiltà tal-Komunità għall-fedeltà tal-ġestjoni integrata tas-servizzi ta' l-istruttura tar-riżorsi naturali għall-elettriku

  • Ippubblikat
    06/08/2024
  • Skadenza
    18/09/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    18/09/2024
  • Aġġudikat
    03/12/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Unione Montana Potenza Esino Musone
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ITI33 Macerata
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
85311000 Servizzi ta' xogħol soċjali bl-akkomodazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,412,644.26 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,831,038.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

CUC p/c A.P.S.P. ALESSANDRO CHIERICHETTI: Il-proċedura miftuħa teknoloġikament bir-responsabbiltà tal-Komunità għall-fedeltà tal-ġestjoni integrata tas-servizzi ta' l-istruttura tar-riżorsi għal a.s.p. a.cHIERICHETTI di ASSISTENZA TUTELARE, MENSA, CLEANING, LAUNDRY/GUARDAROBA, ANIMATION, NURSERY, PHYSIOTHERAPY, LOGISTICS and EDUCATION SERVICE

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/09/2024 13:01
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: OFFERTA TECNICA: Criteri e sub-criteri di valutazione di cui al §18.1 del Disciplinare di gara
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 70
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Prezzo
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 30
Valur stmat
4,412,644.26 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,831,038.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: cooperativa sociale cooss marche onlus societÃÆ’ cooperativa per azioni
Indirizz postali:
Belt: ancona (AN)
Kodiċi postali: 60121
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.