Publications Office of the EU
Spanja-Madrid: Tagħmir mediku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Madrid: Tagħmir mediku

  • Ippubblikat
    10/07/2023
  • Skadenza
    07/08/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    23/08/2023
  • Aġġudikat
    09/10/2023
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Servicio Madrileno de Salud, Hospital Universitario La Paz
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES300 Madrid
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,132,368.48 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
348,482.56 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
P.A. 2023-0-43.
Deskrizzjoni

Suministro de sistema robótico para artroplastia de rodilla y cadera y suministro de material fungible para el Hospital Universitario la Paz

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariolapaz
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/08/2023 09:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,132,368.48 EUR
Valur kuntrattwali finali
348,482.56 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: STRYKER IBERIA S.L.
Indirizz postali:
Belt: Alcobendas
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.