Publications Office of the EU
Franza-Tours: Servizzi ta' l-implimentazzjoni tas-software - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Tours: Servizzi ta' l-implimentazzjoni tas-software

  • Ippubblikat
    13/02/2018
  • Skadenza
    27/02/2018
  • Aġġudikat
    22/06/2018
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Semivit
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Post tax-xerrej
NUTS code: FRB04 Indre-et-Loire
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72263000 Servizzi ta' l-implimentazzjoni tas-software
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
794,356.71 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Marché composé d'une tranche ferme et d'une tranche optionnelle. Se référer au Rc.
— Fourniture des licences du progiciel de gestion immobilière,
— prestations du déploiement dudit progiciel au sein des structures du groupement de commandes: l'installation, les éventuelles adaptations de paramétrage, les prestations de formations des utilisateurs,
— assistance aux utilisateurs,
— prestations de maintenance.
Le marché portera sur la fourniture de la solution pour les 3 bénéficiaires du groupement de commande, soit :
— la Semivit qui représente 4 156 logements,
— la Sem Maryse Bastié qui représente 1 638 logements,
— la Tourangelle qui représente 1 805 logements.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.pro-marchespublics.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
794,356.71 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Aaeron
Indirizz postali: 9/11 rue Jeanne Braconnier
Belt: Meudon-la-Forêt Cedex
Kodiċi postali: 92366
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.