Publications Office of the EU
D-Heidelberg: Xogħol tat-tneħħija ta’ l-asbestos - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

D-Heidelberg: Xogħol tat-tneħħija ta’ l-asbestos

  • Aġġudikat
    26/07/2012
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45262660 Xogħol tat-tneħħija ta’ l-asbestos
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
318,468.03 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
12-02278
Deskrizzjoni

Schadstoffsanierung.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

45262660 - Xogħol tat-tneħħija ta’ l-asbestos

90700000 - Servizzi ambjentali

45400000 - Xogħol tat-tkomplija ta’ bini

90000000 - Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali

45453000 - Xogħol tal-manteniment sħiħ u l-aġġornament ta’ bini

90740000 - Traċċar u monitoraġġ ta' sustanzi li jniġġsu u servizzi ta' rijabilitazzjoni

Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
318,468.03 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Proklima GmbH
Indirizz postali: Rathsbergstr. 70
Belt: Nürnberg
Kodiċi postali: 90411
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.