Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Ilmenau: Magni għall-metall ikkontrollati bin-numri - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Ilmenau: Magni għall-metall ikkontrollati bin-numri

  • Ippubblikat
    07/06/2019
  • Skadenza
    18/07/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    18/07/2019
  • Aġġudikat
    12/08/2019
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Post tax-xerrej
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
42632000 Magni għall-metall ikkontrollati bin-numri
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
250,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
249,854.55 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
TU-053/19-24-MN
Deskrizzjoni

Lieferung einerCNC-Universal-Fräsmaschine in Kreuzschlittenbauweise und stabiler Gußkonstruktion.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Indirizz postali: Max-Planck-Ring 14
Belt: Ilmenau
Kodiċi NUTS: DEG0F
Kodiċi postali: 98693
Pajjiż: DEU
Indirizz prinċipali: http://www.tu-ilmenau.de
Elettronika permezz ta’:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=262351
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
18/07/2019 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
250,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
249,854.55 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: DMG Mori Academy GmbH
Indirizz postali: Gildemeisterstraße 60
Belt: Bielefeld
Kodiċi postali: 33689
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.