Publications Office of the EU
Iċ-Ċekja-Pardubice: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' pontijiet tat-toroq - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iċ-Ċekja-Pardubice: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' pontijiet tat-toroq

  • Ippubblikat
    31/03/2020
  • Skadenza
    30/04/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    30/04/2020
  • Aġġudikat
    27/07/2020
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Pardubický kraj
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ053 Pardubický kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45221111 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' pontijiet tat-toroq
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
12,340,279.00 CZK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
12,195,491.96 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Předmětem veřejné zakázky je modernizace stávajícího mostu ev. č. 322-011 na silnici II/322 mezi městem Chvaletice a obcí Trnávka.
S ohledem na stav spodní stavby a nosné konstrukce bylo rozhodnuto, že stávající konstrukce budou kompletně vybourány a bude postaven most nový, který převede silnici kategorie S 11,5/90.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Pardubický kraj
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 70892822
Indirizz postali: Komenského náměstí 125
Belt: Pardubice
Kodiċi NUTS: CZ053
Kodiċi postali: 532 11
Pajjiż: CZE
Persuna ta' kuntatt: Ing. Petr Rudolf, Ph.D.
Indirizz prinċipali: http://www.pardubickykraj.cz/
Elettronika permezz ta’:
https://zakazky.pardubickykraj.cz/vz00002355
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/04/2020 12:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
12,340,279.00 CZK
Valur kuntrattwali finali
12,195,491.96 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Chládek a Tintěra, Pardubice, a.s.
Indirizz postali: K Vápence 2677
Belt: Pardubice
Kodiċi postali: 530 02
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.