Publications Office of the EU
l-Awstrija-Vjenna: Xogħlijiet tal-bini u dawk relatati mal-qafas tal-bjut u koperti - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Awstrija-Vjenna: Xogħlijiet tal-bini u dawk relatati mal-qafas tal-bjut u koperti

  • Ippubblikat
    15/03/2021
  • Skadenza
    13/04/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    13/04/2021
  • Aġġudikat
    07/09/2021
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Wien - Wiener Wohnen
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: AT130 Wien
Post tax-xerrej
NUTS code: AT130 Wien
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45261000 Xogħlijiet tal-bini u dawk relatati mal-qafas tal-bjut u koperti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,278,675.58 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
269694-2021
Deskrizzjoni

Zimmererarbeiten

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Stadt Wien – Wiener Wohnen
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 9110006184442
Indirizz postali: Rosa-Fischer-Gasse 2
Belt: Wien
Kodiċi NUTS: AT130
Kodiċi postali: 1030
Pajjiż: AUT
Persuna ta' kuntatt: Dezernat Vergabewesen
Indirizz prinċipali: www.wienerwohnen.at
Elettronika permezz ta’:
https://www.wien.gv.at/Vergabeportal/Detail/99202
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
13/04/2021 09:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
5,278,675.58 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Graf-Holztechnik GmbH
Indirizz postali: Franz-Graf-Straße 1
Belt: Horn
Kodiċi postali: 3580
Pajjiż: AUT
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.