Publications Office of the EU
Franza-Frontignan: Servizzi topografiċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Frontignan: Servizzi topografiċi

  • Ippubblikat
    24/10/2019
  • Skadenza
    22/11/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    22/11/2019
  • Aġġudikat
    28/02/2020
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Sète Agglopôle Méditerranée
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRJ13 Hérault
Post tax-xerrej
NUTS code: FRJ13 Hérault
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71351810 Servizzi topografiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,200,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,200,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
19as070-Gc
Deskrizzjoni

Le présent marché à bon de commande a pour objet la réalisation de levés topographiques et de missions entrant dans le champ des compétences des géomètres experts pour l'ensemble du patrimoine bâti et non bâti sur le territoire de Sète Agglopôle Méditerranée.
Forme de marché: à bons de commande sans minimum ni maximum. Attribution d'un marché unique. accord-cadre conclu pour une période initiale de 1 an.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.agglopole.fr/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
22/11/2019 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,200,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,200,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SCP Bilicki Dhombres Osmo Fuzere Pelorce
Indirizz postali: 134 rue de Font Caude
Belt: Montpellier
Kodiċi postali: 34080
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.