Publications Office of the EU
Franza-Montereau-Fault-Yonne: Servizzi ta' l-istampar u tat-tqassim - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Montereau-Fault-Yonne: Servizzi ta' l-istampar u tat-tqassim

  • Ippubblikat
    10/11/2023
  • Skadenza
    07/12/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    07/12/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
ville de Montereau
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Post tax-xerrej
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79823000 Servizzi ta' l-istampar u tat-tqassim
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,050,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
MFY-2348
Deskrizzjoni

services D'Impression pour les besoins de la ville de montereau-fault-yonne

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: ville de Montereau
Indirizz postali: 54 rue Jean Jaurès
Belt: Montereau Fault Yonne
Kodiċi NUTS: FR102
Kodiċi postali: 77130
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.AccueilEntreprise
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/12/2023 14:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.