Publications Office of the EU
Spanja-Kadiz: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Kadiz: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini

  • Ippubblikat
    15/07/2022
  • Skadenza
    22/08/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    23/08/2022
  • Aġġudikat
    18/11/2022
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
DELEGACIÓN TERRITORIAL DE SALUD Y FAMILIAS EN CÁDIZ
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES612 Cádiz
Post tax-xerrej
NUTS code: ES612 Cádiz
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50700000 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
380,217.38 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
162,613.11 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
CONTR_2022_228427
Deskrizzjoni

Servicio de mantenimiento del edificio sede de la Delegación Territorial de Salud y Familias en Cádiz y del edificio sede de la Unidad de Valoración Médica de Incapacidades de Cádiz

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://sirecftdpriexp.chap.junta-andalucia.es/licitacion-electronica/index.action
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/08/2022 09:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
380,217.38 EUR
Valur kuntrattwali finali
162,613.11 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: INGEMANSUR S.L.
Indirizz postali:
Belt: Jerez de la Frontera
Kodiċi postali:
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.