Publications Office of the EU
il-Bulgarija-Vratsa: Xarabank bl-elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Bulgarija-Vratsa: Xarabank bl-elettriku

  • Ippubblikat
    09/10/2023
  • Skadenza
    22/11/2023
  • Ikkanċellat
    22/01/2024
  • Illum
    31/08/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ОБЩИНА ВРАЦА
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BG313 Враца
Post tax-xerrej
NUTS code: BG313 Враца
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
34144910 Xarabank bl-elettriku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,989,000.00 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Поръчката включва доставка на 6 броя нови електробуси, доставка и монтаж на 3 зарядни станции за тях, както и задължение за Изпълнителя да извърши всички необходими регистрационни и/или други процедури от името на Възложителя за целите на ползването на доставените автобуси.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://app.eop.bg/today/332338
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
4,989,000.00 BGN
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.