Publications Office of the EU
Franza-Lyons: Servizzi tal-kontijiet u l-awditjar - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Lyons: Servizzi tal-kontijiet u l-awditjar

  • Ippubblikat
    18/10/2018
  • Skadenza
    20/11/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    21/11/2018
  • Aġġudikat
    02/01/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Crédit Municipal de Lyon
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR France
Post tax-xerrej
NUTS code: FR France
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79210000 Servizzi tal-kontijiet u l-awditjar
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
354,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
AVIS no18-05
Deskrizzjoni

Externalisation du dispositif de contrôle périodique prévu par l'arrêté du 3.11.2014 pour les 9 Caisses de crédit municipal, membres du groupement de commandes: Avignon, Bordeaux, Dijon, Lyon, Nice, Nîmes, Strasbourg, Toulon, Toulouse.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Crédit municipal de Lyon
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 266900299
Indirizz postali: 221 rue Duguesclin
Belt: Lyon
Kodiċi NUTS: FR
Kodiċi postali: 69003
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: M. le directeur du crédit municipal de Lyon, 221 rue Duguesclin, 69003 Lyon
Indirizz prinċipali: http://www.credit-municipal-lyon.fr
Elettronika permezz ta’:
https://www.e-marchespublics.com
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/11/2018 10:00
Xerrejja
Credit municipal de Lyon
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
354,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: PWC Advisory
Indirizz postali: 63 rue de Villiers
Belt: Neuilly-sur-Seine
Kodiċi postali: 92200
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.