Publications Office of the EU
il-Bulgarija-Stara Zagora: Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Bulgarija-Stara Zagora: Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni

  • Ippubblikat
    25/05/2021
  • Skadenza
    22/06/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    23/06/2021
  • Aġġudikat
    27/08/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
МРЕЖОВИ ЕКСПЛОАТАЦИОНЕН РАЙОН - СТАРА ЗАГОРА
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: BG344 Стара Загора
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50000000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
15,000.00 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
15,000.00 BGN
Numru ta’ referenza tal-offerta
МЕР-СТЗ/2021/009
Deskrizzjoni

Услуга, включваща ремонт и поддръжка на климатични системи и инсталации, монтирани в обекти на МЕР Стара Загора и МЕПР Сливен, общо 179 бр., по заявка на възложителя за срока на договора - 36 месеца.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://app.eop.bg/today/135837
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/06/2021 14:00
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
15,000.00 BGN
Valur kuntrattwali finali
15,000.00 BGN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: АЙФЕСТ ЕООД
Indirizz postali: ул. Райко Жинзифов №20 бл.11 вх.В ет.6 ап.60
Belt: гр. София
Kodiċi postali: 1606
Pajjiż: BGR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.