Publications Office of the EU
Franza-Le Mans: Servizzi ta’ tiswija tat-trakkijiet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Le Mans: Servizzi ta’ tiswija tat-trakkijiet

  • Ippubblikat
    11/09/2018
  • Skadenza
    09/10/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    10/10/2018
  • Aġġudikat
    18/01/2019
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRG04 Sarthe
Post tax-xerrej
NUTS code: FRG04 Sarthe
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50114100 Servizzi ta’ tiswija tat-trakkijiet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
440,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2018_0092_fcs_bl
Deskrizzjoni

Cette consultation s'effectue dans le cadre d'un groupement de commandes (article 28 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015) avec les organismes suivants: ville du Mans. Le coordonnateur du groupement est Le Mans Métropole. Elle aboutira à la conclusion de 2 accords-cadre (un par collectivité) à bons de commande avec maximum annuel. LMM: maxi 90 000 EUR HT, ville du Mans: maxi 20 000 EUR HT.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 24720013200014
Indirizz postali: Pôle marchés et achats publics, CS 40010 — 16 avenue François Mitterrand — Le Condorcet
Belt: Le Mans
Kodiċi NUTS: FRG04
Kodiċi postali: 72039
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: http://www.lemans.fr
Elettronika permezz ta’:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
10/10/2018 09:00
Xerrejja
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
440,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: AD 72
Indirizz postali: 35 bd Pierre Lefaucheux
Belt: Le Mans
Kodiċi postali: 72100
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.