Publications Office of the EU
il-Portugall-Braga: Faċilitajjiet tat-taħriġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Portugall-Braga: Faċilitajjiet tat-taħriġ

  • Aġġudikat
    05/04/2021
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Associação Juvenil «A Bogalha»
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PT11 Norte
Post tax-xerrej
NUTS code: PT11 Norte
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
80500000 Faċilitajjiet tat-taħriġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
94,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
94,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
CE 01/2021
Deskrizzjoni

Prestação de serviços de formação modular.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
94,000.00
Valur kuntrattwali finali
94,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: AEDL — Atividades Educativas, Lda.
Indirizz postali: Praceta Dom Nuno Álvares Pereira, 20, 5 º FP
Belt: Matosinhos
Kodiċi postali: 4450-218
Pajjiż: PRT
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.