Publications Office of the EU
l-Italja-Sacile: Servizzi tal-preżentazzjoni ta’ l-ikel għall-iskejjel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Sacile: Servizzi tal-preżentazzjoni ta’ l-ikel għall-iskejjel

  • Ippubblikat
    06/05/2017
  • Skadenza
    10/07/2017
  • Aġġudikat
    17/10/2017
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Coopération technique Belge
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BEZ Extra-Regio NUTS 1
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79200000 Servizzi tal-kontijiet, l-awditjar u fiskali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
608,408.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
BTCCTB-Bxl 1673-F02_0
Deskrizzjoni

Servizio di ristorazione scolastica a ridotto impatto ambientale per le Scuole primarie e secondarie del Comune di Brugnera.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not specified
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
608,408.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Euroristorazione Srl
Indirizz postali:
Belt: Torri di Quartesolo (VI)
Kodiċi postali:
Pajjiż: ITA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.