Publications Office of the EU
Ir-Renju Unit-Larkhall: Optalmoloġikali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Ir-Renju Unit-Larkhall: Optalmoloġikali

  • Ippubblikat
    21/10/2015
  • Skadenza
    25/11/2015
  • Aġġudikat
    17/12/2015
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
The Common Services Agency (more commonly known as NHS National Services Scotland) (‘the Authority’)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: UKM Scotland
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33662100 Optalmoloġikali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,249,300.00 GBP
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
643,250.00 GBP
Numru ta’ referenza tal-offerta
NP7000/15
Deskrizzjoni

The supply of 775 off-hand held ultrasonic pachymeters to various Community Optometrist Practices throughout Scotland before 31.3.2016, as detailed within the tender documentation.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: The Common Services Agency (more commonly known as NHS National Services Scotland) (‘the Authority’)
Indirizz postali: National Distribution Centre, Canderside, 2 Swinhill Avenue
Belt: Larkhall
Kodiċi postali: ML9 2QX
Pajjiż: GBR
Persuna ta' kuntatt: Procurement, Commissioning and Facilities
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

33662100 - Optalmoloġikali

33100000 - Tagħmir mediku

Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,249,300.00 GBP
Valur kuntrattwali finali
643,250.00 GBP
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Grafton Optical Company Ltd
Indirizz postali: Crown Hall, The Crescent
Belt: Watford
Kodiċi postali: WD18 0QW
Pajjiż: GBR

Isem uffiċjali: Keeler Limited
Indirizz postali: 25 Deerdykes View, Westfield Estate
Belt: Cumbernauld
Kodiċi postali: G68 9HN
Pajjiż: GBR

Isem uffiċjali: Topcon (Great Britain) Limited
Indirizz postali: Topcon House, Kennetside Bone Lane, Berkshire
Belt: Newbury
Kodiċi postali: RG14 5PX
Pajjiż: GBR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.