Publications Office of the EU
Spanja-Madrid: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' stazzjonijiet tal-ferrovija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Madrid: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' stazzjonijiet tal-ferrovija

  • Imħabbar
    07/03/2019
  • Illum
    31/08/2026
Status
Inattiv
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Adif — Alta Velocidad
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES514 Tarragona
Post tax-xerrej
NUTS code: ES300 Madrid
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45213321 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' stazzjonijiet tal-ferrovija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Redacción de proyecto y ejecución de diversas unidades de obra no contempladas en el proyecto de construcción de la estación de L'Hospitalet del Infant y Paet de Mont-Roig.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Adif — Alta Velocidad
Belt: Madrid
Kodiċi NUTS: ES300
Pajjiż: ESP
Indirizz prinċipali: www.adifaltavelocidad.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Not specified
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.