Publications Office of the EU
Ir-Renju Unit-Oxford: Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ir-Renju Unit-Oxford: Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni

  • Ippubblikat
    04/11/2020
  • Skadenza
    14/12/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    14/12/2020
  • Aġġudikat
    25/01/2021
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
UK Research and Innovation
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: UKJ14 Oxfordshire
Post tax-xerrej
NUTS code: UKJ14 Oxfordshire
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50000000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,400,000.00 GBP
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,331,904.43 GBP
Numru ta’ referenza tal-offerta
UKRI-1028
Deskrizzjoni

UKRI, Science and Technology Facilities Council (STFC) is an independent, non-departmental public body of the Department for Business, Energy and Industrial Strategy (BEIS).
STFC have facilities at three main sites;
(a) The Rutherford Appleton Laboratory in Oxfordshire (RAL).
(b) The STFC Chilbolton Observatory in Hampshire.
(c) The Cosener’s House, in Abingdon.
STFC are looking to appoint a contractor to carry out maintenance and services to their Compressed Air Systems.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: UK Research and Innovation
Indirizz postali: Science and Technology Facilities Council, Rutherford Appleton Laboratory, Harwell
Belt: Oxford
Kodiċi NUTS: UKJ14
Kodiċi postali: OX11 0QX
Pajjiż: GBR
Indirizz prinċipali: www.ukri.org
Elettronika permezz ta’:
https://www.delta-esourcing.com/tenders/UK-title/R37PE58HG6
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/12/2020 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,400,000.00 GBP
Valur kuntrattwali finali
2,331,904.43 GBP
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Activ-Air Automation Ltd
Indirizz postali: Belmont House, 9 Kimpton Road, Kimpton Industrial Estate
Belt: Sutton
Kodiċi postali: SM3 9TE
Pajjiż: GBR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.