Publications Office of the EU
Ipprintja bħala Servizz - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Ipprintja bħala Servizz

  • Ippubblikat
    18/03/2026
  • Skadenza
    23/04/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    24/04/2026
  • Aġġudikat
    02/06/2026
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Nordvästra Skånes Vatten och Avlopp AB
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: SE224 Skåne län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,000,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Nordvästra Skånes Vatten och Avlopp AB (NSVA), 556765-3786, tistieden lill-fornituri interessati jissottomettu offerti għall-akkwist tal-Istampar bħala servizz.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://annonser.clira.io/upphandling/e4fcaf1f-e4dd-46bc-8e00-e6d88f9aa4ae
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://annonser.clira.io/upphandling/e4fcaf1f-e4dd-46bc-8e00-e6d88f9aa4ae
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
24/04/2026 01:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Mhux disponibbli
Valur stmat
5,000,000.00 SEK
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Perfect Print Sverige AB
Indirizz postali:
Belt: Stockholm
Kodiċi postali: 18766
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Konica Minolta Business Solutions Sweden Aktiebolag
Indirizz postali:
Belt: KISTA
Kodiċi postali: 16446
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Ricoh Sverige AB
Indirizz postali:
Belt: SOLNA
Kodiċi postali: 17129
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Citedo AB
Indirizz postali:
Belt: Johanneshov
Kodiċi postali: 12162
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Avoki Solutions AB
Indirizz postali:
Belt: Solna
Kodiċi postali: 16973
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Technix IT AB
Indirizz postali:
Belt: Nacka
Kodiċi postali: 13131
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Canon Svenska Aktiebolag
Indirizz postali:
Belt: Stockholm
Kodiċi postali: 16988
Pajjiż:
Isem uffiċjali: itm8 Sverige AB
Indirizz postali:
Belt: Malmö
Kodiċi postali: 21532
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.