Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Falkensee: Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Falkensee: Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini

  • Ippubblikat
    17/06/2019
  • Skadenza
    17/07/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    17/07/2019
  • Aġġudikat
    24/09/2019
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadt Falkensee
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE408 Havelland
Post tax-xerrej
NUTS code: DE408 Havelland
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45210000 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,161,903.14 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
SF2019/109
Deskrizzjoni

Neubau Kita/ Hort
Los 02 Rohbauarbeiten.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Stadt Falkensee
Indirizz postali: Falkenhagener Straße 43/49
Belt: Falkensee
Kodiċi NUTS: DE408
Kodiċi postali: 14612
Pajjiż: DEU
Persuna ta' kuntatt: Fachbereich Hochbau
Indirizz prinċipali: https://www.falkensee.de
Elettronika permezz ta’:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT9YYDYY32
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/07/2019 13:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,161,903.14 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Perleberger Hochbau GmbH
Indirizz postali: Schwarzer Weg 5
Belt: Perleberg
Kodiċi postali: 19348
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.