Publications Office of the EU
l-Italja-Omegna: Apparti u strumenti tat-teatru ta' l-operazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

l-Italja-Omegna: Apparti u strumenti tat-teatru ta' l-operazzjoni

  • Ippubblikat
    19/04/2014
  • Skadenza
    10/06/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    12/06/2014
  • Aġġudikat
    14/08/2014
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Azienda Sanitaria Locale VCO — Regione Piemonte
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITC14 Verbano-Cusio-Ossola
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33162000 Apparti u strumenti tat-teatru ta' l-operazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
350,100.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
348,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
N.GARA 5564114; N. CIG 57226765A0
Deskrizzjoni

Fornitura di attrezzature sanitarie per le nuove sale operatorie del Presidio Ospedaliero di Verbania.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Azienda Sanitaria Locale ASL VCO
Indirizz postali: Via Mazzini 117
Belt: Omegna
Kodiċi postali: 28887
Pajjiż: ITA
Persuna ta' kuntatt: Ufficio Protocollo
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
12/06/2014 09:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
350,100.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
348,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Trumpf Med Italia Srl
Indirizz postali: Via Cesare Battisti 31/C
Belt: Limena
Kodiċi postali: 35010
Pajjiż: ITA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.