Publications Office of the EU
Suministro de lacteos, huevos y carne fresca con destino a las cocinas del Hospital de León y el Hospital Santa Isabel pertenecientes ambas al Complejo Asistencial Universitario de León. - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de lacteos, huevos y carne fresca con destino a las cocinas del Hospital de León y el Hospital Santa Isabel pertenecientes ambas al Complejo Asistencial Universitario de León.

  • Ippubblikat
    19/02/2025
  • Skadenza
    20/03/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    21/03/2025
  • Aġġudikat
    04/06/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gerencia de Atención Especializada de León
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ES413 León
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
15119000 Laħam diversi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,576,667.40 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
5
Numru ta’ referenza tal-offerta
3301-331-1-2025-15411
Deskrizzjoni

Suministro de lacteos, huevos y carne fresca con destino a las cocinas del Hospital de León y el Hospital Santa Isabel pertenecientes ambas al Complejo Asistencial Universitario de León

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
required
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/03/2025 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.