Publications Office of the EU
Franza-Le Cannet: Servizzi tal-preżentazzjoni ta’ l-ikel - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Le Cannet: Servizzi tal-preżentazzjoni ta’ l-ikel

  • Ippubblikat
    02/02/2018
  • Skadenza
    05/03/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    06/03/2018
  • Aġġudikat
    11/06/2018
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Mairie du Cannet
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Post tax-xerrej
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
55520000 Servizzi tal-preżentazzjoni ta’ l-ikel
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
960,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
240,000.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
MAPA 2018-001
Deskrizzjoni

Il s’agit de prestations de traiteurs relevant de l’article 28 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 comprenant la fourniture et la livraison de produits alimentaires pour les cocktails, ainsi que tous les repas organisés par la Ville du Cannet dans le cadre de son activité municipale.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Mairie du Cannet
Indirizz postali: 20 bd Sadi Carnot
Belt: Le Cannet
Kodiċi NUTS: FRL03
Kodiċi postali: 06110
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: Service des marchés
Indirizz prinċipali: www.lecannet.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/03/2018 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.