Publications Office of the EU
il-Belġju-Evere: Servizzi tad-difiża militari - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Belġju-Evere: Servizzi tad-difiża militari

  • Ippubblikat
    09/08/2014
  • Skadenza
    23/09/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    23/09/2014
  • Aġġudikat
    16/10/2014
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
MRMP-L/S – Direction générale material resources – division marchés publics – section "Land Systems" – sous-section "Services"
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BE Belgique/België
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
75221000 Servizzi tad-difiża militari
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
535,785.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
MRMP-L/S-15LS307-F03
Deskrizzjoni

Contrat ouvert (2015-2018) relatif à l'assistance dépannage (avec véhicules de remplacement) pour véhicules commerciaux légers de la défense.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/09/2014 11:20
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
535,785.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: VAB NV
Indirizz postali: Pastoor Coplaan 100
Belt: Zwijndrecht
Kodiċi postali: 2070
Pajjiż: BEL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.