Publications Office of the EU
OC106 - San Nicolò – Medelana. II° stralcio - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

OC106 - San Nicolò – Medelana. II° stralcio

  • Ippubblikat
    29/01/2025
  • Skadenza
    03/02/2025
  • Aġġudikat
    02/05/2025
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
CONSORZIO DI BONIFICA PIANURA DI FERRARA
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ITI43 Roma
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45232121 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' pajpijiet għas-saqi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,351,907.42 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,320,776.50 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
I0000– Iniziativa Generica
Deskrizzjoni

OC106 – Legge di bilancio 30 dicembre 2020 n. 178 - Ripristino delle condizioni di stabilità arginale del Canale San Nicolò – Medelana. II° stralcio

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://bonificaferraraportalegare.aflink.it
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
http://bonificaferraraportalegare.aflink.it
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Offerta economicamente più vantaggiosa
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
6,351,907.42 EUR
Valur kuntrattwali finali
6,320,776.50 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Consorzio Stabile Modenese Scpa
Indirizz postali:
Belt: Modena
Kodiċi postali: 41126
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.