Publications Office of the EU
il-Polonja-Varsavja: Teknika ta' l-operazzjonijiet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Varsavja: Teknika ta' l-operazzjonijiet

  • Ippubblikat
    26/04/2019
  • Skadenza
    30/05/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    30/05/2019
  • Aġġudikat
    26/08/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Szpital Bielański im. ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Post tax-xerrej
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33160000 Teknika ta' l-operazzjonijiet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,284,632.00 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,252,650.64 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
7
Numru ta’ referenza tal-offerta
ZP-35/2019
Deskrizzjoni

Zamówienie podzielono na 7 pakietów:
Pakiet 1 — neuronawigacja chirurgiczna,
Pakiet 2 — ultrasonograf,
Pakiet 3 — aparaty EKG,
Pakiet 4 — respirator,
Pakiet 5 — licencja oprogramowania archiwizacji danych,
Pakiet 6 — piła i wiertarka z osprzętem,
Pakiet 7 — aparat do laseroterapii.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Szpital Bielański im. ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 012298697
Indirizz postali: ul. Cegłowska 80
Belt: Warszawa
Kodiċi NUTS: PL911
Kodiċi postali: 01-809
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Janusz Kurek
Indirizz prinċipali: www.bielanski.bip-e.pl
Elettronika permezz ta’:
https://szpitalbielanski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/05/2019 11:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.