Publications Office of the EU
Spanja-Oviedo: Servizzi ta' konsulenza dwar amministrazzjoni finanzjarja - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Spanja-Oviedo: Servizzi ta' konsulenza dwar amministrazzjoni finanzjarja

  • Imħabbar
    10/09/2016
  • Ippubblikat
    15/03/2017
  • Skadenza
    12/04/2017
  • Aġġudikat
    29/06/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Consejería de Hacienda y Sector Público, Secretaría General Técnica, Servicio de Contratación y Régimen Interior
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79412000 Servizzi ta' konsulenza dwar amministrazzjoni finanzjarja
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
523,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
210,185.18 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
6-2016
Deskrizzjoni

Servicios de realización de las verificaciones del Artículo 125 del Reglamento (UE) Nº 1303/2013 e identificación de «buenas prácticas», la elaboración de los planes anuales de verificaciones sobre el terreno y el asesoramiento al organismo intermedio del Programa Operativo Feder de Asturias 2014-2020 en materia de verificación y control y de aplicación de medidas antifraude, en relación con las operaciones incluidas en el referido programa.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Registro Consejería de Hacienda y Sector Público
Indirizz postali: calle Hermanos Ménendez Pidal, nº 7-9, planta baja
Belt: Oviedo
Kodiċi postali: 33005
Pajjiż: ESP
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
523,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
210,185.18 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Auren Auditores SP, S.L.P.-Red 2 Red Consultores, S.L. UTE (Aured)
Indirizz postali: Avenida General Perón, 38
Belt: Madrid
Kodiċi postali: 28020
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.