Publications Office of the EU
Spanja-Moguer: Servizzi ta' tindif ta' residenzi, binjiet u twieqi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Moguer: Servizzi ta' tindif ta' residenzi, binjiet u twieqi

  • Ippubblikat
    07/10/2022
  • Skadenza
    02/11/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    03/11/2022
  • Aġġudikat
    08/03/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Alcaldía del Ayuntamiento de Moguer
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES615 Huelva
Post tax-xerrej
NUTS code: ES615 Huelva
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90911000 Servizzi ta' tindif ta' residenzi, binjiet u twieqi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,380,165.29 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
904,517.12 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
LIMPIEZA DE EDIFICIOS MUNICIPALES
Deskrizzjoni

La ejecución del servicio de limpieza ordinaria de los edificios y dependencias municipales que se relacionan y detallan en el Pliego de prescripciones técnicas.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Alcaldía del Ayuntamiento de Moguer
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: P2105000J
Indirizz postali: Plaza del Cabildo, 1
Belt: Moguer
Kodiċi NUTS: ES615
Kodiċi postali: 21800
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Alcaldía del Ayuntamiento de Moguer
Indirizz prinċipali: http://www.aytomoguer.es
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/11/2022 12:15
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,380,165.29 EUR
Valur kuntrattwali finali
904,517.12 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SACYR FACILITIES, S.A.
Indirizz postali: Condesa de Venadito, 7
Belt: Madrid
Kodiċi postali: 28027
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.