Publications Office of the EU
Spanja-Kordoba: Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Spanja-Kordoba: Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali

  • Ippubblikat
    21/05/2014
  • Skadenza
    24/06/2014
  • Aġġudikat
    11/12/2014
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Servicio Andaluz de Salud. Hospital Universitario Reina Sofía
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES613 Córdoba
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
741,654.07 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
237,417.72 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
CCA. 6FLMENP (2014/186485)
Deskrizzjoni

Suministro de material de cirugía laparoscópica, con destino al Hospital Universitario Reina Sofía, Hospital Infanta Margarita de Cabra y Hospital Comarcal Valle de los Pedroches de Pozoblanco, adscritos a la Plataforma de Logística Sanitaria de Córdoba.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Servicio Andaluz de Salud. Hospital Universitario Reina Sofía
Indirizz postali: av. Menéndez Pidal, s/n
Belt: Córdoba
Kodiċi postali: 14004
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Registro General
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not specified
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
741,654.07 EUR
Valur kuntrattwali finali
237,417.72 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Applied Medical Distribution Europe BV sucursal en España
Indirizz postali:
Belt:
Kodiċi postali:
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.