Publications Office of the EU
il-Polonja-Otwock: Impjanti ortopediċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Otwock: Impjanti ortopediċi

  • Ippubblikat
    02/06/2018
  • Skadenza
    12/07/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    12/07/2018
  • Aġġudikat
    30/07/2018
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. A. Grucy CMKP
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL912 Warszawski wschodni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL7 Makroregion centralny
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33183100 Impjanti ortopediċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
813,061.00 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
6
Numru ta’ referenza tal-offerta
DZP.26.58/2018
Deskrizzjoni

1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa implantów ortopedycznych
2. Zamówienie zostało podzielone na 7 pakietów i obejmuje:
Nr pakietu nazwa pakietu
1 Płyta anatomiczna do bliższej nasady kości promieniowej
2 Płyta anatomiczna do artodezy nadgarstka
3 Płyty czworoboczne do złamań w obrębie miednicy
4 Kable z płytami do złamań okołoprotezowych
5 Płyty do miednicy
6 Stabilizacja transpedikularna
7 Płyty do miednicy
Zamawiający informuje, że ilości podane w formularzu cenowym są ilościami szacunkowymi.
Zamawiający z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia i niemożność przewidzenia faktycznego zapotrzebowania zastrzega sobie prawo przesunięć w zakresie rzeczowym i ilościowym towaru z zastrzeżeniem, że wprowadzone zmiany nie mogą skutkować przekroczeniem wysokości zobowiązania finansowego określonego w ofercie oraz zawartej umowie.
Wykonawca może zaoferować wyłącznie wyroby, które zostały wprowadzone do obrotu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 20.5.2010 r. o wyrobach medycznych

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Prof. A. Grucy CMKP
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: nr postępowania DZP.26.58/2018
Indirizz postali: ul. Konarskiego 13
Belt: Otwock
Kodiċi NUTS: PL7
Kodiċi postali: 05-400
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Olimpia Jobda
Indirizz prinċipali: www.spskgruca.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
12/07/2018 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.