Publications Office of the EU
is-Slovakkja-Banská Bystrica: Servizzi tal-foresterija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

is-Slovakkja-Banská Bystrica: Servizzi tal-foresterija

  • Ippubblikat
    27/09/2016
  • Skadenza
    02/11/2016
  • Ftuħ tal-offerti
    03/11/2016
  • Aġġudikat
    05/12/2016
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77200000 Servizzi tal-foresterija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
755,098.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
755,088.96 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
03/15/2017
Deskrizzjoni

Lesnícke činnosti v ťažbovom procese na účely tohto verejného obstarávania predstavujú proces zahrňujúci výrub stromov, sústreďovanie dreva na odvozné miesto a manipuláciu drevnej hmoty na odvoznom mieste.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 36038351
Indirizz postali: Námestie SNP 8
Belt: Banská Bystrica
Kodiċi NUTS: SK032
Kodiċi postali: 975 66
Pajjiż: SVK
Persuna ta' kuntatt: Ing. Ján Šarík
Indirizz prinċipali: http://www.lesy.sk
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
03/11/2016 10:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

77200000 - Servizzi tal-foresterija

77211000 - Servizzi inċidentali għall-qtugħ ta' siġar fi zkuk

77210000 - Servizzi tal-qtugħ ta' siġar fi zkuk

77230000 - Servizzi inċidentali għall-foresterija

Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
755,098.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
755,088.96 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Di Mihálik, s.r.o.
Indirizz postali: Jesenského 1089/11
Belt: Žilina
Kodiċi postali: 010 01
Pajjiż: SVK

Isem uffiċjali: Eurolesy s.r.o.
Indirizz postali: Nálepkova 7
Belt: Brezno
Kodiċi postali: 977 01
Pajjiż: SVK

Isem uffiċjali: Leslan s.r.o.
Indirizz postali: Vyšovec 58/19
Belt: Selce
Kodiċi postali: 976 11
Pajjiż: SVK

Isem uffiċjali: Lesné práce s.r.o.
Indirizz postali: Ondrej nad Hronom 451
Belt: Brusno
Kodiċi postali: 976 62
Pajjiż: SVK

Isem uffiċjali: Bodor, s.r.o.
Indirizz postali: Do uhliska 428/2
Belt: Ružomberok
Kodiċi postali: 034 03
Pajjiż: SVK

Isem uffiċjali: Kútik DKD s.r.o.
Indirizz postali: Za štadiónom 705/5
Belt: Nemecká
Kodiċi postali: 976 97
Pajjiż: SVK

Isem uffiċjali: Forestra s.r.o.
Indirizz postali: Lesnícka 79
Belt: Horné Srnie
Kodiċi postali: 914 42
Pajjiż: SVK

Isem uffiċjali: K.K. Ťažby s.r.o.
Indirizz postali: Lichardova 21
Belt: Slovenská Ľupča
Kodiċi postali: 976 13
Pajjiż: SVK

Isem uffiċjali: Radoslav Gavalda
Indirizz postali: Pod Babou 101/28
Belt: Poniky
Kodiċi postali: 976 33
Pajjiż: SVK

Isem uffiċjali: DR Drevo s.r.o.
Indirizz postali: Skubínska cesta 86
Belt: Banská Bystrica
Kodiċi postali: 974 09
Pajjiż: SVK

Isem uffiċjali: Jozef Karas
Indirizz postali: Liesek 825
Belt: Liesek
Kodiċi postali: 027 12
Pajjiż: SVK

Isem uffiċjali: Družstvo Slovakia
Indirizz postali: Nám. SNP 19, P.O.Box 184
Belt: Zvolen
Kodiċi postali: 976 01
Pajjiż: SVK
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.