Publications Office of the EU
il-Polonja-Łódź: Prodotti farmaċewtiċi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Łódź: Prodotti farmaċewtiċi

  • Ippubblikat
    22/02/2014
  • Skadenza
    02/04/2014
  • Ftuħ tal-offerti
    02/04/2014
  • Aġġudikat
    29/09/2014
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
WSS im. M. Kopernika w Łodzi
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33600000 Prodotti farmaċewtiċi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,671,202.80 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,591,593.84 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
25/ZP/14
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia publicznego są dostawy produktów farmaceutycznych – Azacitidine.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
02/04/2014 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1,671,202.80 PLN
Valur kuntrattwali finali
1,591,593.84 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Komtur Polska Sp. z o.o.
Indirizz postali: ul. Puławska 405a
Belt: Warszawa
Kodiċi postali: 02-801
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.