Publications Office of the EU
Spanja-Palma: Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-karozzi bil-magni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Palma: Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-karozzi bil-magni

  • Ippubblikat
    23/06/2018
  • Skadenza
    20/07/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    06/08/2018
  • Illum
    04/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES53 Illes Balears
Post tax-xerrej
NUTS code: ES53 Illes Balears
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66514110 Servizzi ta' l-assigurazzjoni tal-karozzi bil-magni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
837,568.75 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
CC 1/2018 AM
Deskrizzjoni

Contratación centralizada del servicio de seguros de vehículos del parque móvil de la Comunidad Autónoma de les Illes Balears y de su sector público instrumental.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: S0711001H
Indirizz postali: C/ Palau Reial, 17
Belt: Palma
Kodiċi NUTS: ES53
Kodiċi postali: 07001
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Central de Contratación de la Administración de la Comunidad Autónoma de las Illes Balears
Indirizz prinċipali: http://www.caib.es/sites/M12060709170917137027/ca/informacio_general-50301/?campa=yes
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
06/08/2018 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
837,568.75 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.