Publications Office of the EU
SI-Brežice: Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SI-Brežice: Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali

  • Ippubblikat
    16/03/2012
  • Skadenza
    23/04/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    23/04/2012
  • Aġġudikat
    18/07/2012
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
SB Brežice
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,500.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
394,390.50 EUR
Numru ta’ lottijiet
53
Numru ta’ referenza tal-offerta
5/12-15 JNb
Deskrizzjoni

Material za endoskopsko kirurgijo in zdravstveni šivalni material.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/04/2012 10:00
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.