Publications Office of the EU
RO-Bucuresti: Prodotti mediċinali varji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Bucuresti: Prodotti mediċinali varji

  • Ippubblikat
    03/07/2012
  • Skadenza
    13/08/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    14/08/2012
  • Aġġudikat
    01/10/2012
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Unitatea Militara 0521 Bucuresti
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO321 Bucureşti
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33690000 Prodotti mediċinali varji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
457,810.70 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,905,081.10 RON
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
213
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Atribuirea acordului cadru, in vederea incheierii de contracte subsecvente de furnizare medicamente de uz uman.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/08/2012 12:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

33690000 - Prodotti mediċinali varji

33600000 - Prodotti farmaċewtiċi

33675000 - Anti-istamini għal użu sistematiku

33621300 - Preparazzjonijiet kontra l-anemija

33621100 - Aġenti antitrombotiċi

33642200 - Kortikosterojdi għal użu sistematiku

33642000 - Preparazzjonijiet għas-sistema ormonali, esklużi l-ormoni tas-sess

33661000 - Prodotti mediċinali għas-sistema nervuża

33613000 - Lassattivi

33622700 - Blokkaturi tal-kanal tal-kalċju

33692210 - Soluzzjonijiet għall-irdiegħ paternali

33615100 - Insulina

33617000 - Fornimenti minerali

33651000 - Anti-infettivi ġenerali għall-użu sistematiku, u vaċċini

33622500 - Anti-emoradjali għall-użu topiku

33620000 - Prodotti mediċinali għad-demm, organi li jiffurmaw id-demm u s-sistema kardjo-vaskulari

33622300 - Djuretiċi

33661500 - Psikoleptiċi

33622100 - Prodotti mediċinali tat-terapija kardjaka

33661300 - Antipileptiċi

33661100 - Anestetiċi

33662000 - Prodotti mediċinali għall-organi sensittorji

33692700 - Soluzzjonijiet tal-glukożju

33610000 - Prodotti mediċinali għall-passaġġ alimentari tan-nifs u tal-metaboliżmu

33614000 - Mediċina kontra d-dijarrea, aġenti ta' kontra l-iffjammazzjoni intestinali/kontra l-infezzjoni

33673000 - Prodotti mediċinali għall-mard ta' l-ostakolu tal-passaġġ tan-nifs

33631400 - Antibijotiċi u kematerapewtiċi għall-użu dermatoloġiku

33730000 - Prodotti għall-kura ta' l-għajnejn u lentijiet korrettivi

33631600 - Antisettiċi u disinfettanti

33621400 - Sostituti għad-demm u soluzzjonijiet tal-perfużjoni

33621200 - Mediċina kontra l-emorroloġija

33621000 - Prodotti mediċinali għad-demm, organi li jiffurmaw id-demm

33640000 - Prodotti mediċinali għas-sistema ġenito-jurinali u ormoni

33611000 - Prodotti mediċinali għal diżordnijiet relatati ma' l-aċidu

33622800 - Aġenti li jaġixxu fuq is-sistema tar-renin-anġjotensin

33622600 - Aġenti ta' l-ibblokkar beta

33632100 - Prodotti kontra l-infamazzjoni u anti-rewmatiċi

33693000 - Prodotti terapewtiċi oħrajn

33632300 - Preparazzjonijiet kontra l-gotta

33670000 - Prodotti mediċinali għas-sistema respiratorja

33651100 - Anti batterjali għall-użu sistematiku

33674000 - Preparazzjonijiet għat-tqaħqiħa u l-irjiħat

33622400 - Vasoprotettivi

33661600 - Psikolaneptiċi

33622200 - Antipertensivi

33661400 - Prodotti mediċinali kontra l-marda Parkinson

33622000 - Prodotti mediċinali għas-sistema kardjo-vaskulari

33661200 - Analġesiċi

33612000 - Prodotti mediċinali għal diżordnijiet gastro-intestinali funzjonali

33662100 - Optalmoloġikali

33696800 - Medja tal-kuntrast tar-raġġi X

33692000 - Soluzzjoni mediċinali

33616000 - Vitamini

33652100 - Aġenti ta' l-antineoplastika

33692400 - Soluzzjonijiet tal-perfużjoni

Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.