Publications Office of the EU
Franza-Grenoble: Elettriku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Grenoble: Elettriku

  • Ippubblikat
    15/04/2022
  • Skadenza
    17/05/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    17/05/2022
  • Aġġudikat
    22/08/2022
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ctre hospitalier unvt grenoble
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRK24 Isère
Post tax-xerrej
NUTS code: FRK24 Isère
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09310000 Elettriku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,000,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2022T109
Deskrizzjoni

fourniture et acheminement d'électricité pour les structures du CH Alpes Isère

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2014040&orgAcronyme=x7c
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/05/2022 11:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
4,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
4,000,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: geg Source d'energies
Indirizz postali: 8 Place Rober Schuman BP 183
Belt: Grenoble
Kodiċi postali: 38042
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.